Pn - Pt: 8:00 - 20:00, sob. 8:00 - 15:00
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej (85 661 01 61) Centrum Centrum Stomatologii i Periodontologii (85 653 70 61)
Close

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

OPIS USŁUGI

W naszej praktyce ważne miejsce zajmuje stomatologia dziecięca – oferujemy profesjonalną opiekę stomatologiczną już od najmłodszych lat. Maluchy zapraszamy na wizyty adaptacyjne, podczas których zapoznają się z gabinetem, a rodzice dowiedzą się, jak dbać o zdrowe zęby u ich pociech.

Oferujemy profilaktykę (lapisowanie, lakierowanie, lakowanie), leczenie zębów mlecznych i stałych (kolorowe wypełnienia). Szczególnie polecamy bezkontaktowe i bezbolesne leczenie naszym laserem – końcówka lasera nie wibruje i nie wydaje żadnych drażniących dźwięków, co ma szczególne znaczenie u najmłodszych pacjentów, gdyż nie wywołuje fobii przed dalszymi wizytami u dentysty.

Pamiętaj

Zapewniamy miłą i przyjemną atmosferę,
każdą wizytę nagradzamy upominkiem dla każdego małego pacjenta.

Oferujemy również możliwość zastosowania wziewnego gazu rozweselającego (podtlenku azotu), dzięki któremu dziecko się  uspokaja, a kontakt z nim jest zachowany.

Rozwiązanie to sprawdza się również u starszych dzieci czy dorosłych, dla których wizyta u stomatologa jest bardzo stresująca.

 

Przyjdź do nas,
poradzimy sobie z każdym problemem Twojego dziecka !

Nasi Specjaliści

Stomatologia dziecięca
Aneta Wnuczko
Aneta Wnuczko
Lekarz Dentysta
leczenie zachowawcze / endodontyczne / protetyczne
Michał Piszczatowski
Michał Piszczatowski
Lekarz Dentysta
leczenie zachowawcze / endodontyczne
Łukasz Martyniak
Łukasz Martyniak
Lekarz Dentysta
leczenie zachowawcze / endodontyczne