Pn - Pt: 8:00 - 20:00, sob. 8:00 - 15:00
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej (85 661 01 61) Centrum Centrum Stomatologii i Periodontologii (85 653 70 61)
Close

Ortodoncja

OPIS USŁUGI

Ortodoncja to sztuka planowania, przewidywania, cierpliwości. Ortodoncja to sztuka, która wymaga konsekwencji i ciągłości działania, dlatego w Centrum Czar-Dent przykładamy do tej dziedziny ogromną rolę.

Nasi specjaliści, w oparciu o nowoczesne techniki i narzędzia, a także z wykorzystaniem komputerowych elementów przewidywania, są w stanie poradzić sobie niemal z każdym przypadkiem klinicznym.

Nasze ogromne doświadczenie w zakresie implantologii
oraz chirurgii jamy ustnej sprawia, że możemy pochwalić się
setkami udanych zabiegów implantacji, a pacjenci - naturalnie wyglądającym uśmiechem.

zdjęcie

Dzięki zaangażowaniu lekarzy w cały proces leczenia ortodontycznego, dzięki traktowaniu Pacjentów w sposób indywidualny, możemy pochwalić się niesłabnącym zaufaniem i zainteresowaniem. Oferujemy:

  • Aparaty ortodontyczne stałe metalowe
  • Aparaty ortodontyczne stałe szafirowe
  • Aparaty tymczasowe

Każdy Pacjent, który wymaga leczenia ortodontycznego, objęty jest opieką najwyższej klasy specjalistów, od profesjonalnych higienistek stomatologicznych, poprzez lekarzy dentystów przygotowujących do leczenia, endodontów, chirurgów szczękowych i chirurgów szczękowo-twarzowych, aż po implantologów. Wychodzimy z założenia, że tylko kompleksowa stomatologia jest w stanie zagwarantować nie tylko zadowalający efekt leczenia ortodontycznego, ale również zagwarantować jak najdłuższe efekty.

Nasi Specjaliści

Ortodoncja
Katarzyna Skobodzińska
Katarzyna Skobodzińska
Lekarz Dentysta
Ortodonta