Pn - Pt: 8:00 - 20:00, sob. 8:00 - 15:00
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej (85 661 01 61) Centrum Centrum Stomatologii i Periodontologii (85 653 70 61)
Close

 

Pracownicy CZAR-DENT Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej oraz CZAR-MED Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej dnia 15.10.2016r. z okazji 15-lecia działalności firmy ustanowili Rekord Polski w kategorii „Największy wzór zęba” ułożony z wałków stomatologicznych celulozowych.

15 października, w Majątku Howieny CZAR-DENT obchodziło 15-lecie swojej działalności. Przez te 15 lat nastąpiła dynamiczna ewolucja i z małego, jednostanowiskowego gabinetu, powstała jedna z największych i najnowocześniejszych w regionie placówka stomatologiczna – Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej. W roku 2011 rozwinęliśmy swoją działalność o dziedziny medycyny i chirurgii estetycznej, zapraszając do współpracy jednego z najbardziej cenionych chirurgów plastyków na świecie – dr Zbigniewa Giedrojć Juraha. Właścicielom Centrum CZAR-DENT / CZAR-MED od zawsze przyświecała jedna wartość: jakość. To wokół niej budowali ideę placówki. To nią się kierowali kompletując wyposażenie, dobierając zespół medyczny i okołomedyczny, nawiązując współpracę z dostawcami. To jakość sprawiła, że Centrum CZAR-DENT zdobyło zaufanie Pacjentów, a w rezultacie może poszczycić się tytułami „Dentysta Roku 2013, Dentysta Roku 2014, Dentysta Roku 2015, Dentysta Roku 2016” wydanymi przez specjalistyczny ogólnopolski portal o tematyce dentystycznej. „Jakość to nasza idea. To dzięki niej wyznaczamy nowe standardy w sztuce stomatologii. Mówiąc o jakości mam na myśli nie tylko sprzęt, materiały czy poziom leczenia. Jakość musi przejawiać się również w relacjach międzyludzkich, w relacjach z pracownikami i między nimi. Jakość wpływa nie tylko na efekty pracy, ale też atmosferę. Najważniejsi są ludzie, zarówno Pacjenci, jak też pracownicy i współpracownicy. W końcu to Oni tworzą Czar-Dent Czar-Med. Bez nich, bez ich zaangażowania i pasji nie byłoby nas tu, gdzie obecnie jesteśmy.”