Pn - Pt: 8:00 - 20:00, sob. 8:00 - 15:00
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej (85 661 01 61) Centrum Centrum Stomatologii i Periodontologii (85 653 70 61)
Close

 

Po raz pierwszy w historii stomatologii podlaskiej, klinika dentystyczna została skwalifikowana w pierwszej dziesiątce najlepszych klinik w Polsce.

Jako zespół Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CZAR-DENT znajdujemy się na 6miejscu wśród najlepszych klinik dentystycznych w Polsce i na miejscu 1 w Polsce Wschodniej. W kwalifikacji ogólnoświatowej przypadło nam zaszczytne 56 miejsce.

Według Global Clinic Rating, klinikę z naszym zapleczem merytorycznym, technicznym, technologicznym można opisać tak:

 „Wybitne osiągnięcia kliniki i standardy daleko wykraczające poza te ogólnie przyjęte w regionie. Zazwyczaj kliniki uwzględnione w rankingu z taką oceną znajdują się wśród 10 najlepszych klinik w kraju. W klinice wykorzystuje w się nowoczesne technologie, najwyższej klasy materiały, a jakość świadczonych usług gwarantują eksperci medyczni zatrudnieni w ośrodku”

Takie wyróżnienie w niezależnym rankingu to dla całego zespołu CZAR-DENT, z jednej strony – ogromne wyróżnienie, z drugiej – odpowiedzialność i zobowiązanie!