Pn - Pt: 8:00 - 20:00, sob. 8:00 - 15:00
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej (85 661 01 61) Centrum Centrum Stomatologii i Periodontologii (85 653 70 61)
Close

O naszej klinice

Zapraszamy
Gdzie doskonałość wychodzi poza definicję, a idea się materializuje – Tam zaczyna się CZAR-DENT.

Zrodzone z pasji, wyrzeźbione z wiedzy i doświadczenia, pielęgnowane cierpliwością i zaangażowaniem. Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CZAR-DENT to sen, który 16 lat temu stał się rzeczywistością. CZAR-DENT to suma wszelkich dążeń i starań, to suma idei, marzeń i oczekiwań, to suma wyrzeczeń, ciężkiej pracy i ryzyka. Centrum CZAR-DENT to nie wypadkowa – to zamierzony, w pełni świadomy organizm powołany do rzeczywistości przez Bogusławę i Dariusza Czarnowskich. To idea, która łączy w sobie bezpieczeństwo, najnowocześniejsze technologie, wysoce wykwalifikowany i sprofilowany zespół.

Zapraszając Państwa do świata CZAR-DENT oferujemy nie tylko najwyższej klasy materiały, najnowocześniejszą technologię i technikę…oferujemy coś znacznie więcej – a mianowicie swoje poświęcenie i serce. Swoją pasję i energię. Wierzymy, że tylko dzięki ponadprzeciętnemu zaangażowaniu całego Zespołu, dzięki wzajemnemu wsparciu zarówno pod względem merytorycznym, jak też czysto ludzkim, jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym przypadkiem klinicznym, a przy okazji uczynić leczenie także komfortowym oraz, co najważniejsze – bezpiecznym.

 

Bogusława i Dariusz Czarnowscy
Właściciele Centrum CZAR0DENT

Kluczem do prawidłowego leczenia….

jest nowoczesny sprzęt i świetnie wyszkolona kadra

Czar Dent

POZNAJ NAS LEPIEJ

W Centrum CZAR-DENT proces leczenia zawsze rozpoczynamy od postawienia pełnej diagnozy. Pomocna w tej dziedzinie jest nowoczesna radiowizjografia Planmeca ProSensor. Na miejscu, w gabinecie, jesteśmy w stanie wykonać:

  • Zdjęcie celowane wewnątrzustne
  • Zdjęcie cefalometryczne
  • Zdjęcie pantomograficzne
  • Tomografię komputerową 3D

 

Stomatologia estetyczna to nie tylko ładny, ale też w pełni funkcjonalny uśmiech

Stomatologia estetyczna to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin. Nowoczesne metody, coraz doskonalsze materiały, precyzyjne narzędzia sprawiają, że efekty przerastają oczekiwania Pacjentów. Planowanie leczenia odbywa się wspólnie z Pacjentem, przy pełnym jego zaangażowaniu i wiedzy. Już na tym etapie Pacjentowi przedstawione są wszystkie procedury będące niezbędne w procesie leczenia w kilku wariantach cenowych. Przy większych pracach rekonstrukcyjnych, dużych odbudowach protetycznych zawsze wykonujemy odpowiednie analizy funkcjonalno-estetyczne stosowane z powodzeniem m.in. w USA, Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii.

 

Implantacja w warunkach podwyższonego ryzyka

Jako certyfikowany partner Zimmer Dental oraz Thommen Medical posiedliśmy odpowiednią wiedzę, umiejętności I narzędzia niezbędne do tego, by przeprowadzić implantację w warunkach podwyższonego ryzyka (np. cukrzyca, nikotynizm) lub wówczas, gdy Pacjentowi zależy na czasie (możliwość obciążenia implantu pracą protetyczną już po 3 tygodniach od zabiegu). Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych lekarzy możemy pochwalić się niemal 100% skutecznością.

 

Komfortowo…

Przy budowaniu idei Centrum CZAR-DENT duży nacisk położyliśmy na komfort zarówno naszych Pacjentów, jak też personelu. Wyposażyliśmy gabinety nie tylko w najnowocześniejsze unity stomatologiczne, unikalne w skali kraju, ale też najwyższej klasy sprzęt wspomagający: mikroskopy z optyką CarlZeiss i Leica, znieczulenie komputerowe The Wand, mikrosilniki nowej generacji, skaner wewnątrzustny umożliwiający pobranie wycisku wirtualnego i zaprojektowanie pracy w technologii cyfrowej, wysokiej jakości narzędzia i materiały.

Paweł Tołstoj

Klinika w liczbach

0
Nowoczesnych unitów stomatologicznych
0
Wysoko wykwalifikowanych specjalistów
0
Zadowolonych tygodniowo pacjentów
0
Wszczepionych z powodzeniem implantów