Pn - Pt: 8:00 - 20:00, sob. 8:00 - 15:00
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej (85 661 01 61) Centrum Centrum Stomatologii i Periodontologii (85 653 70 61)
Close

 

Nowoczesna stomatologia estetyczna, nowoczesna implantologia czy chirurgia stomatologiczna wymagają od lekarzy dentystów ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, inwestowania w wiedzę i umiejętności. Na rynku pojawiają się coraz nowsze i doskonalsze metody leczenia, innowacyjne  techniki operacyjne czy implantacyjne. Zmienia się również postrzeganie samego procesu leczenia. O ile jeszcze stosunkowo niedawno do obowiązków stomatologa należało w znacznej mierze łatanie dziur i reagowanie na pewne dolegliwości, o tyle obecnie lekarze potrafią nie tylko skuteczniej i znacznie efektywniej reagować na potrzeby Pacjentów, ale też przewidywać, projektować, planować. To właśnie jest kompletna i kompleksowa stomatologia. Takie właśnie holistycznie podejście i spojrzenie praktykujemy w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CZAR-DENT.

 

Akademia Dawsona to jeden z najlepszych i najbardziej prestiżowych programów szkoleniowych skierowanych do lekarzy dentystów na świecie. Dr Bogusława Czarnowska, właścicielka Centrum CZAR-DENT, oraz dr Agnieszka Chojnowska, w dniach 16-18 listopada ukończyły kolejny, już 8 kurs w ramach Akademii, a tym stały się absolwentami całego Programu. To wielkie wyróżnienie, ponieważ Curriculum „Koncept stomatologii kompleksowej” jest encyklopedią kompleksowej stomatologii, jest praktycznym spojrzeniem nie tylko na estetykę, ale też pełną funkcjonalność.