English German Italian Polish Russian

Białe szaleństwo latem w CZAR-DENT!!!

Lato jest wyjątkową porą roku. Słońce, plaża, góry...wyjazdy....odpoczynek. Jest to także wyjątkowy okres dla CZAR-DENT, dlatego też, z myślą o naszych Pacjentach, przygotowaliśmy wiosenną promocyję na zabiegi wybielania zębów amerykańskim systemem BEYOND Polus®, który uznawany jest za najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny na świecie.

Od 10 lipca do 31 lipca, każdy, kto podda się zabiegowi wybielania zębów - zapłaci 300PLN mniej!

WYBIELANIE

Świąteczna akcja promocyjna

Oferta dotyczy wybielania, które w promocyjnej cenie wynosi 780zł
Cena obejmuje wybielanie podstawowe oraz podtrzymujące oraz pastę, dzięki której można cieszyć się białym uśmiechem jeszcze dłużej.

 Zabiegi lampą Beyond to:
- najefektywniejsza metoda wybielania
- idealnie białe zęby w niecałą godzinę- gwarancja pięknego uśmiechu przez 2 lata

Piękny uśmiech potrafi łamać lody, lecz czym by był bez śnieżnobiałych zębów? Niejednokrotnie odcień naszego uzębienia pozostawia wiele do życzenia, ale Czar-Dent ma na to sprawdzony sposób – wybielanie ultranowoczesną lampą.

Jesteśmy autoryzowanym Centrum wykonującym zabiegi wybielania zębów amerykańskim systemem BEYONDTM Polus®, który uznawany jest za najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny. Ta innowacyjna technologia łącząca specyficzny rodzaj światła ze specjalną formułą żelu wybielającego pozwala na uzyskanie idealnie białych zębów w ciągu niecałej godziny, a efekty utrzymują się nawet dwa lata.

Kolor zęba zależy od naturalnego odcienia tkanki zębinowej, grubości szkliwa oraz występujących przebarwień, które pojawiają się w wyniku spożywania kawy lub herbaty, palenia tytoniu lub wraz z wiekiem. Całe szczęście, źródła białego uśmiechu nie są już tajemnicą – dziś każdy z nas może mieć piękny, filmowy uśmiech.

  Wybielanie zębów z użyciem amerykańskiego systemu BEYONDTM Polus®

Świąteczna akcja promocyjna Świąteczna akcja promocyjna Świąteczna akcja promocyjna

Dlaczego powinniśmy wybielać zęby w gabinetach stomatologicznych?

- Zabiegi profesjonalne dają najlepsze efekty
- Preparaty przeznaczone do samodzielnego stosowania zawierają substancje wybielające o niskim stężeniu, penetrujące tylko do szkliwa, powierzchownie przez co ich działanie jest mniej zauważalne.
- Specjalista dobiera zabieg indywidualnie, pomaga określić skalę problemu pacjenta
- Opieka stomatologa chroni przed popadnięciem w przesadę i powstaniem tzw. przebielenia zębów

Wybielanie światłem

Wybielanie światłem stosuje się wyłącznie w gabinetach stomatologicznych. Czar - Dent jest autoryzowanym gabinetem wykonującym zabiegi amerykańską metodą BEYOND (szczegóły na stronie: www.beyondpolska.com.pl), która zyskała już ogromną popularność w gabinetach na całym świecie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wybielania.

- Kto może poddać się zabiegowi wybielania akceleratorem BEYONDTM Polus®?
BEYOND daje fantastyczne rezultaty wybielania u każdego pacjenta. Zabieg jest najbardziej skuteczny u pacjentów z przebarwieniami spowodowanymi spożyciem kolorowego jedzenia i picia oraz paleniem papierosów

- Jak bardzo wybielą się moje zęby po zabiegu?
Efekt wybielania zależy w dużej mierze od intensywności oraz rodzaju i źródła Twoich przebarwień. Zabieg akceleratorem BEYOND Polus jest stworzony do tego, aby osiągnąć najlepszy z możliwych rezultatów.

- Jak długo utrzyma się efekt wybielania?
Jest to zróżnicowane u każdego człowieka i zależy od Twojej diety i stylu życia, jednak efekt utrzymuje się zazwyczaj około dwóch lat. Warunkiem jest czyszczenie zębów pastą BEYOND podtrzymującej efekt wybielania.

- Jak długo trwa zabieg BEYOND Polus?
W większości przypadków zabieg trwa około 30 minut, jednak 3 cykle trwające 15 minut dają najlepsze rezultaty.  Zalecany jest tzw. zabieg podtrzymujący wykonywany tydzień po głównym zabiegu.

- Czy wybielanie jest bezpieczne?
Tak, zabieg BEYOND Polus jest w 100% bezpieczny. System BEYOND Polus ma zaawansowany system filtracji światła, dzięki któremu całkowicie zlikwidowane jest wydzielanie ciepła i promieniowanie UV, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo, redukując ryzyko nadwrażliwości zębów w trakcie i po zabiegu.

- Czy są jakieś przeciwskazania do wykonania zabiegu wybielania?
Tak, kobiety w ciąży oraz osoby przyjmujące preparaty zawierające żelazo nie mogą poddawać się temu zabiegowi.

- Czy muszę spełniać jakieś wymagania przed wybieleniem zębów?
Tak, zęby przed wybieleniem muszą być zdrowe. Rozumie się przez to brak stanów zapalnych dziąseł i próchnicy jak i usunięcie złogów.

- Jak mam dbać o mój biały uśmiech po zabiegu?
Przez przynajmniej 48 godzin po zabiegu zalecana jest tzw. „biała dieta”. Należy w tym czasie powstrzymać się od palenia papierosów oraz spożywania kawy, herbaty, soków, czerwonego wina i innych kolorowych napojów oraz jedzenia.Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy wybielanie jest bezpieczne?

2. Czy są przeciwwskazania do wybielania zębów?

3. Czy można wybielić zęby martwe?